فارسی English


متن خبر
تصمیم رئیس بیمارستان روزبه در مورد انتخاب مدیر پرستاری جدید

 

همکاران محترم کادر پرستاری بیمارستان روزبه
سلام. مدیر پرستاری مرکز ما، جناب آقای علی‌اکبر شعبانی عزیز، پس از سی سال خدمت پرافتخار به زودی به مرتبه بازنشستگی نایل خواهند شد و ما ناگزیر از انتخاب مدیری جدید خواهیم بود.
همکاران ما در کادر پرستاری وظایف بسیار سنگین و حساسی را در این مرکز بر دوش دارند و لازم است بتوانند در فضایی سالم، صمیمی، شاداب و باطراوت مسؤولیت‌های مهمی را که بر عهده گرفته‌اند به انجام برسانند. تردیدی نیست که مدیر پرستاری بیمارستان در ایجاد و حفظ چنین فضایی دارای نقشی کلیدی است و بنابراین به‌جاست که بکوشیم با تأمل کافی مسؤولیت خطیر مدیریت را به شایسته‌ترین همکار خود بسپاریم.
باور این‌جانب بر این بوده است که اعضای محترم کادر پرستاری، خود، از بیشترین صلاحیت برای اظهار نظر در باره این که از میان افراد واجد شرایط چه کسی مناسب‌ترین فرد برای مدیریت آن‌هاست برخوردارند و از این رو مایلم نظرات شما همکاران گرامی را در این زمینه بی‌واسطه جویا شوم.
به همین مناسبت، قصد دارم طی روزهای آینده با مراجعه به همه بخش‌ها و واحدهای بیمارستان گفتگوهای کوتاهی را به صورت جداگانه با یکایک شما همکاران عزیز به انجام برسانم. در این گفتگوها، پرسش‌های زیر را با شما مطرح خواهم کرد:
۱) به نظر شما مهم‌ترین ویژگی‌هایی که مدیر پرستاری باید از آن‌ها برخوردار باشد کدام‌اند؟
۲) به نظر شما از میان افراد واجد شرایط چه کسانی در حال حاضر برای پذیرش مسؤولیت مدیریت پرستاری مناسب‌ترند؟
ضمن این گفتگوها، هم‌چنین، خوشحال خواهم شد که به هر گونه مطلب دیگری هم در هر زمینه‌ای که مورد علاقه شماست گوش بسپارم، با این امید که در پناه لطف خداوند و با همراهی شما فضای کارمان را برای خودمان و مراجعان‌مان به شکل محیطی هر چه زیباتر، دلنشین‌تر و دوست‌داشتنی‌تر در آوریم.
در انتظار دیدار شما
و با آرزوی روزهای بهتر و باشکوه‌تر برای یکایک‌تان


دکتر حمیدرضا نقوی
رییس بیمارستان روزبه


نوشته شده توسط : administrator
تاریخ انتشار : يکشنبه 13 آبان 1397
تعداد بازدید : 48

بازگشت