فارسی English


متن خبر
ارزیابی بخش نورولوژی و سایکیاتری بیمارستان روزبه

 

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان روزبه روز شنبه ۱۵ دی ماه ۹۷ هیات ارزیاب شورای آموزشی پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت جهت ارزیابی و برنامه ريزي براي راه اندازی رشته تکمیلی و تخصصی روانپزشکی عصبی و نورولوژی رفتاری(نوروسایکیاتری) در بیمارستان روزبه حاضر شدند.

 در ابتدای این بازدید، جلسه ای با حضور هیات ارزیاب، دکتر نقوی رئیس بیمارستان روزبه و مدیر گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر محمد حسين حريرچيان استاد نورولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران، و با حضور سایر اعضای هیات علمی بیمارستان روزبه و گروه نورولوژی برگزار شد و دکتر نقوی ضمن معرفی بیمارستان روزبه و تشریح فعالیتهای انجام شده در این مرکز به هیات ارزیاب خیر مقدم گفتند.

در ادامه دکتر مریم نوروزیان استاد نورولوژي گروه روانپزشكي ضمن معرفی بخش نوروسایکیاتری به معرفی همکاران این بخش، فعالیتهای درمانی و آموزشی و سایر اقدامات انجام شده در زمينه فعاليت هاي  نوروسایکیاتری در طي ٢٠ سال گذشته در بيمارستان روزبه گزارشي  را ارائه کردند.

در ادامه اساتید و هیات ارزیاب به بیان دیدگاههای خود و به بررسی مستندات عملکرد درمانگاه نورولوژی و نوروسایکیاتری پرداختند.

در پایان این بازدید تیم ارزیاب با حضور در بخش بازسازی شده ی نوروسایکیاتری از امکانات این بخش بازدید کردند.

 


نوشته شده توسط : administrator
تاریخ انتشار : يکشنبه 16 دي 1397
تعداد بازدید : 68

بازگشت