دپارتمان روانپزشکی و رفتارشناسی ژنومیک برگزار می کند: جلسات ژورنال کلاب (دوشنبه هر هفته)، سمینارهای یک روزه (آخرین پنج شنبه هر ماه)

فارسی English


اخبار
کمينه

 جلسه کمیته آسیب شناسی مرگ و میر و عوارض نسوج، اخلاق پزشکی، ایمنی بیمار و مدیریت خطر و بلایا، روز شنبه ۷ بهمن 1396 با حضور رئیس و مدیر بیمارستان، معاون درمان، اساتید و اعضای اصلی این کمیته ها در سالن شورای بیمارستان روزبه برگزار شد. در این جلسه در خصوص عملکرد آزمایشگاه، دوربین محوطه بیمارستان، وضعیت آشپزخانه و مشکلات طبخ غذا، مشکلات بخش الکتروشوک و چندین موضوع دیگر بحث و تبادل نظر شد.

  

 به مناسبت روز پرستار اعضای شهرداری منطقه 11 با حضور مدیر کل سلامت شهرداری تهران از بیمارستان روزبه بازدید کردند و این روز را به کارکنان پرستاری تبریک گفتند.
در این بازدید خانم دکتر زمانی مدیر کل سلامت شهرداری تهران، دکتر فاضلی معاون اداره سلامت شهرداری تهران، دکتر طباطبائی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11، دکتر عمویان مدیر سلامت شهرداری منطقه 11 ، آقای داودی شهردار ناحیه 3 شهرداری منطقه 11 و تنی چند از اعضای شهرداری حضور داشتند و ضمن تبریک روز پرستار مروری بر برنامه های مشترک و فعالیتهای بیمارستان و شهرداری درحوزه سلامت داشتندو بر همکاریهای بیشتر در حوزه های توسعه ای و سلامت تاکید کردند و دکتر انوری مدیر بیمارستان گزارشی از تاریخچه بیمارستان،وضعیت فعلی بیمارستان و فعالیتها و برنامه های پیش رو ارایه دادند.
در ادامه با حضور در دفتر پرستاری و اهدای گل این روز را به پرستاران بیمارستان تبریک گفتند و برای آنان آرزوی موفقیت روز افزون را خواستار شدند.

  

 

 

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان روزبه روز چهارشنبه 4 بهمن 96 گروه ارزیابی صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان روزبه حضور یافتند. ...

  ادامه اخبار ...

 

 

 به مناسبت روز پرستار نمایشگاه عکس ژیوار در بیمارستان روزبه برپا شد ...

  ادامه اخبار ...


صفحه 9 از 80اولين   قبلي   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدي   آخرين   ورود اعضاء :


ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

http://roozbeh.salamat.center/
کلیک نمایید
کلیک نمایید
کلیک نمایید
تابلو اعلانات
کارگاه آموزشی صورت بندی وضعیت اختلال
گواهینامه اعتباربخشی سال 96

آدرس: خیابان کارگر جنوبی، پایین تر از چهارراه لشگر، بیمارستان روزبه

 

تلفن: 5-55419151

تماس با مدیریت : 09307844689

شماره دورنگار: 55412756

ایمیل  :hosp_roozbeh@tums.ac.ir  

 

سامانه پیام کوتاه :  30002728